Preskočiť na obsah
PERFECTA group

Administratíva a podporné služby

PERFECTA group s.r.o.

Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Sídlo
Budmerice
Od roku
2007
IČO
36 784 362

PERFECTA group

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
J. Holčeka 296, 900 86 Budmerice
Na trhu od
30. mája 2007
IČO
36 784 362
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 81.30)
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Firma v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte PERFECTA group

PERFECTA group, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese J. Holčeka 296, 900 86 Budmerice. Zapísaná je od 30. mája 2007 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou“ (81.30). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad údržba a výsadba exteriérovej a interiérovej zelene, sadovnícke úpravy a sťahovacie služby.

Základné údaje

Obchodné meno
PERFECTA group, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 784 362
DIČ
2022385365
Dátum vzniku
30. mája 2007
Sídlo
J. Holčeka 296, 900 86 Budmerice
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 69006/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 81.30)
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa PERFECTA group zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Údržba a výsadba exteriérovej a interiérovej zelene

  • Sadovnícke úpravy

  • Sťahovacie služby

  • Reklamná a propagačná činnosť

  • Baliace činnosti

  • Administratívne práce

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Údržba a výsadba exteriérovej a interiérovej zelene
  • Sadovnícke úpravy
  • Sťahovacie služby
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Baliace činnosti
  • Administratívne práce
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Kuriérske služby
  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli PERFECTA group, s.r.o.?

Sídlo je na adrese J. Holčeka 296, 900 86 Budmerice.

Čím sa PERFECTA group, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou“ (81.30). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: údržba a výsadba exteriérovej a interiérovej zelene; sadovnícke úpravy; sťahovacie služby; reklamná a propagačná činnosť.

Aké je IČO – PERFECTA group, s.r.o.?

IČO je 36 784 362, DIČ 2022385365.

Kedy vznikla PERFECTA group, s.r.o.?

Vznik: 30. mája 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

J. Holčeka 296 900 86 Budmerice

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre PERFECTA group, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese perfecta-group.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.